Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

Dorota Skupień

Koordynator ds. Pacjenta

Dorota Skupień
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji WSPiA w Przemyślu. Obecnie, także studentka Prawa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie szczególną uwagę poświęca specjalności „Prawo w medycynie”. W Doppler Instytut od 2021 roku. W naszej placówce Dorota jest głównym kontaktem z Pacjentami zgłaszającymi się poprzez formularz internetowy. Koordynuje także proces kwalifikacji oraz zapisów zabiegów embolizacji. Dodatkowo odpowiada za zamówienia medycznych wyrobów kompresyjnych. Ukończyła szereg szkoleń oraz kursów organizowanych przez Okręgową Izbę Lekarską, które miały na celu naukę efektywnego i empatycznego poznania Pacjenta oraz zapewnienie mu komfortu w klinice. Bierze udział w kolejnych warsztatach oraz praktykach - aby poszerzać swoją wiedzę. Uwielbia pracę z ludźmi. Posiada wieloletnie doświadczenie w kształtowaniu relacji z Pacjentem. Prywatne spełniona i szczęśliwa mama. Miłośniczka podróżowania, dobrej książki oraz zdrowego odżywiania.

Zespół Doppler Instytut


Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.


Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.


Pytania i odpowiedzi