Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

mgr inż.

Magda Miłoszewska

Manager Doppler Instytut

Magda Miłoszewska
Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz Wrocławskiej na kierunku Inżynieria Biomedyczna. Czas pokazał, że mimo zamiłowania do sprzętu medycznego, zarządzanie zespołem i organizacja to coś, w czym zdecydowanie się sprawdza. Jako manager Doppler Instytut łączy powyższe zainteresowania. W zespole od momentu założenia kliniki. Dba o przebieg procesów w firmie, będąc wielokrotnie ich pomysłodawczynią. Analizuje, optymalizuje, usprawnia. Zarówno w życiu, jak i w pracy, konkretna, czasem bezpośrednia, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Jeśli starasz się o pracę w Doppler Instytut, na pewno będzie to pierwsza poznana przez Ciebie osoba, a jeśli proces rekrutacyjny powiedzie się, zadba o ciepłe przyjęcie w zespole.

Zespół Doppler Instytut


Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.


Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.


Pytania i odpowiedzi