Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

lek.

Oleg Nowak

Specjalista w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej.

Oleg Nowak
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po uzyskaniu dyplomu szkolił się w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala im. A. Grucy w Otwocku pod kątem diagnostyki radiologicznej układu mięśniowo-szkieletowego. Systematycznie pogłębia wiedzę z tego zakresu, uwzględniając różne modalności (USG, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową). Ze względu na kompleksową wiedzę i doświadczenie został prelegentem sekcji mięśniowo-szkieletowej Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Specjalizuje się również w chorobach żył oraz obrzękach na podłożu limfatycznym i tłuszczowym. Doświadczenie zdobywał pod okiem najlepszych polskich specjalistów, m. in. prof. dr. n. med. Łukasza Palucha.
 

Specjalizacja/umiejętności:

  • kompleksowa diagnostyka radiologiczna układu mięśniowo-szkieletowego (stawu kolanowego, skokowego, biodrowego, barku, nadgarstka, uszkodzeń mięśni oraz aparatu więzadłowego)
  • małoinwazyjne leczenie operacyjne (w tym wewnątrznaczyniowe).

Informacje dodatkowe:

  • członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego
  • członek Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego
  • pełnomocnik Narodowej Rady Lekarzy ds. lekarzy z niepełnosprawnościami
  • twórca profilu na Instagramie „lekarz na kółkach”.

Zespół Doppler Instytut


Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.


Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.


Pytania i odpowiedzi