Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

lek. med.

Paulina Paszkowska

Lekarz chorób wewnętrznych, specjalizujący się w geriatrii.

Paulina Paszkowska

W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na potrzeby osób starszych z wielochorobowością, starając się znaleźć optymalną terapię.
Zajmuje się również diagnostyką i nieinwazyjnym leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej.
Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest zwolenniczką medycyny prewencyjnej, która kładzie nacisk na zapobieganie chorobom i ich skutkom. Dużą uwagę poświęca zdrowemu stylowi życia. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując przez wiele lat w Oddziale Internistycznym Szpitala Praskiego w Warszawie. Aktualnie pracuje w Klinice i Poliklinice Geriatrii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Zespół Doppler Instytut


Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.


Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.


Pytania i odpowiedzi