Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

Nasza filozofia


Doppler Instytut Warszawski Instytut Naczyniowy to miejsce, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom cierpiącym na choroby naczyniowe. W leczeniu tego typu schorzeń istotne jest, aby pacjent w jednej placówce mógł otrzymać kompletną pomoc od bardzo dobrze wyszkolonego i doświadczonego zespołu. Nasz zespół to wynik wieloletnich poszukiwań, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu opiekę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy grupą medyków, których łączy pasja do flebologii. W naszej klinice łączymy doświadczenie i wiedzę lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym pacjent cierpiący na choroby naczyń znajdzie pomoc na każdym etapie - od diagnostyki, przez leczenie, aż po profilaktykę. Miejsce, w którym pacjent zostanie wysłuchany, a jego problem zrozumiany i zdiagnozowany.

W skład naszego zespołu wchodzą lekarze wszystkich specjalności koniecznych do leczenia patologii naczyniowych. Dzięki współpracy takich specjalistów jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy inwazyjni, kardiolodzy, chirurdzy plastycy, interniści, geriatrzy, endokrynolodzy i ginekolodzy jesteśmy w stanie pomóc każdej grupie pacjentów.

Najważniejsze są dla nas dobro i komfort naszych podopiecznych. W tym celu codziennie szkolimy się. Staramy się czerpać wiedzę ze wszystkich światowych ośrodków flebologicznych. Często wizytujemy ośrodki amerykańskie, włoskie, francuskie czy rosyjskie. Pragniemy połączyć ich wiedzę, aby móc zaproponować naszym pacjentom najlepsze i najbardziej aktualne leczenie. Nie trzymamy się sztywnych utartych schematów. Wiemy, że każdy pacjent jest inny, więc zawsze dostosowujemy terapię do konkretnej osoby.

Zespół Doppler Instytut

Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.

Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.

Pytania i odpowiedzi