Doppler Instytut Doppler Instytut Doppler Instytut
Umów wizytę Cennik

Lek.

Judyta Samul-Jastrzębska

Lekarz internista – specjalista geriatra.

Judyta Samul-Jastrzębska
Lekarz internista – specjalista geriatra. Zajmuje się również leczeniem nadwagi i otyłości oraz diagnostyką i nieinwazyjnym leczeniem niewydolności żylnej.

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Laureatka Złotej Odznaki Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo-Zatorowej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W latach 2018-2020 pracowała jako wykładowca w Klinice Geriatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współautorka publikacji naukowych z zakresu chorób układu krążenia i geriatrii.

Jest zwolenniczką indywidualnego podejścia do pacjenta oraz racjonalnej farmakoterapii. Szczególną uwagę poświęca osobom starszym. Swoich pacjentów zachęca do podjęcia interwencji z zakresu medycyny stylu życia.

Popularyzuje wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych i geriatrii w internecie prowadząc bloga "Okiem Geriatry".

Swoją wiedzę nieustannie aktualizuje uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach naukowych.

Zakres specjalizacji/umiejętności:

  • konsultacje internistyczne i geriatryczne
  • diagnostyka niewydolności żylnej
  • diagnostyka obrzęków, obrzęk tłuszczowy
  • leczenie nadwagi i otyłości - certyfikat profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości, znajduje się na liście lekarzy akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością (PTBO)
  • certyfikowany lekarz medycyny podróży – chętnie udziela porad dotyczących profilaktyki zakrzepowo-zatorowej w podróży

Zespół Doppler Instytut


Zapisz się na wizytę

W Doppler Instytut wprowadziliśmy możliwość wykonania wizyty diagnostycznej, konsultacji i zabiegu w ciągu jednego dnia. Aby zapisać się na taką wizytę, prosimy o wypełnienie formularza online.


Umów wizytę

Masz pytanie?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zasugeruj własne, jeśli nie udało się znaleźć zadowalającej odpowiedzi.


Pytania i odpowiedzi